Privātuma politika

Mēs apņemamies drošā veidā pārvaldīt mūsu klientu personisko. Ar to rīkosies sekojošajā veidā:


Kad klients iepērkas Vivaly caur www.vivaly.lv, mēs saglabājam informāciju, ieskaitot vārdu, adresi un e-pasta adresi. Šī informācija mums ir nepieciešama, lai piegādātu klientam preci ar viņa izvēlēto piegādātāju, kā arī, lai sazinātos ar klientu par pasūtījumu. Šī informācija arī ir jāsaglabā sakarā ar grāmatvedību, nodokļu saistībām un iespējamām garantijas / atgriešanas procedūrām. Klienta vēsture netiek dzēsta.


Ar maksājumu kartes informāciju rīkojas tikai un vienīgi kartes apkalpošanas uzņēmums. Šī informācija mums nav pieejama. Mēs saņemam tikai ziņojumu par to, ka pirkums ir ticis veikts.


Mēs arī apkopojam un saglabājam datus par klikšķiem un meklēšanām kategorijās, lai uzzinātu, kas mūsu klientiem interesē, arī, lai uzlabotu mūsu sortimentu un piedāvājumus. Šī informācija tiek lietota, lai klientam varētu parādīt saistītos produktus vai nosūtīt viņam/viņai atbilstošus piedāvājumus. Papildus šī informācija tiek lietota, lai izveidotu tiešsaistes veikala datplūsmas statistiku ietilpības plānošanai.


Mēs izmantojam un pieprasām sīkfailus (teksta virknes, kas tiek saglabātas jūsu datorā, kad apmeklējat mūsu vietni), klients varēs reģistrēties un veikt pasūtījumus. Mūsu produktus ir iespējams aplūkot neizmantojot sīkfailus. Mēs izmantojam arī patstāvīgus sīkfailus, lai atpazītu klientu, kad viņš/viņa atgriežas. Šie sīkfaili var tikt izdzēsti, izejot no jūsu konta. Mēs piedāvājam iespēju saņemt dažādus paziņojumus un piedāvājumus. Piedāvājumu saņemšana ir brīvprātīga, un šim mērķim, klientam ir jāreģistrējas "My Page" sadaļā, kurā arī iespējams atcelt abonamentu, un tas ir vienkārši.


Dampjuice nepārdod personas datus trešajām pusēm, un mēs nepārvietojam un neizsniedzam šādu informāciju citām fiziskām vai juridiskām personām. UAB Vivaly Lithuania ir atbildīga par personu datu apstrādi, kas aprakstīta iepriekš.